Polski EnglishCall For Papers

 

Call for papers

Czy jesteś fanem Linux i Open Source? Od lat śledzisz rozwój otwartych technologii i jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w IT? Masz wiedzę i umiejętności, którymi chciałbyś się podzielić na szerszym forum? Jeśli tak, podczas tegorocznej edycji Open Source Day będziesz miał doskonałą okazję!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji nie tylko jako uczestników, ale również jako prelegentów. Zgłoś swój pomysł już dziś!

Warunki zgłoszenia:

  1. wykład może być w formie prelekcji, case study lub live show
  2. powinien dotyczyć technologii i rozwiązań Open Source i/lub Linux
  3. czas wystąpienia jest ograniczony do 20-30 minut

Jeśli chcesz zostać prelegentem podczas Open Source Day 2016, wyślij formularz zgłoszeniowy z krótkim opisem tematu, który chciałbyś zaprezentować (max 1000 znaków) i czekaj na kontakt od organizatorów.

Podczas konferencji, wygłoszone zostaną tylko wybrane wykłady. Twój może być jednym z nich!

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia Call for Papers. Wyłoniliśmy dwóch zwycięzców:

Pierwszym zwycięzcą jest Sonia Montegiove z The Document Foundation, która opowie Państwu o najlepszych praktykach migracji do Libre Office na podstawie studium przypadku Włoskiego Ministerstwa Obrony. 

Drugim prelegentem będzie Pan Krzysztof Suszyński z Centralnego Ośrodka Informatyki, który postara się udzielić odpowiedzi na pytanie czy Open Source jest lawiną, której już nie da się powstrzymać i zrobi to na podstawie przypadku pl.ID. 

Serdecznie zapraszamy na wykłady!

Konferencja Open Source Day powstała w odpowiedzi na wyraźne życzenie naszych klientów. Stworzona przez nas marka przekształciła się w największe w Polsce wydarzenie poświęcone wolnemu oprogramowaniu. Jest to tylko jeden z wielu wskaźników bardzo dynamicznego wzrostu zainteresowania systemami Open Source.

czytaj więcej